Výkup aut

Chcete prodat své auto? Nevíte, jak na to? Nabídněte nám ho ke koupi! Specializujeme se na výkup ojetých aut všech značek a modelů. Vykupujeme auta stará i téměř nejetá. Udržujeme si neustálý přehled o pohybu cen, a proto dokážeme vždy nabídnout nejvyšší cenu na trhu.

S výkupem vozů máme více jak dvacetileté zkušenosti. I díky našemu profesionálnímu jednání máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vrací.

Našimi partnery jsou přední české autobazary s pobočkami v Praze, Brně a dalších regionech. Kromě pevných poboček máme i tým profesionálních mobilních výkupčích, kteří mohou vykoupit váš vůz v pohodlí vašeho domova.

Vykupujeme za hotové

Výkup aut za hotové patří mezi naše hlavní specializace. Proč byste měli čekat na své peníze? U nás je dostanete v hotovosti ihned po podpisu smlouvy. Pokud by Vám tato forma vyplacení nevyhovovala, peníze Vám rádi zašleme na bankovní účet, popřípadě můžeme poměrnou část vyplatit hotově a zbytek zaslat na účet.

Výhody prodeje vozu na Kupujeme-Auta.cz

  • Svůj vůz si u nás můžete nechat ocenit zdarma – online a bez čekání
  • Ušetříte cestu - specialista výkupu přijede až k Vám
  • Nemáte starosti s převodem - vše vyřídíme my
  • Veškeré formality vyřídíme za Vás
  • Přebíráme za vůz plnou odpovědnost
  • Poradíme si i s nedoplaceným leasingem či úvěrem

Chcete více informací?

Přečtěte si často kladené otázky nebo zavolejte na naši infolinku 284 022 057.

Ocenit vůz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací